Swoiste FAQ

Regulamin

Opłata za usługę jest automatycznie traktowana z akceptacją i zapoznaniem się z regulaminem, jak również potwierdzeniem stanu zdrowia konia pozwalającemu na wykonanie zabiegu.

Cennik jest ustalany indywidualnie po wywiadzie, częstotliwości i ilości planowanych zabiegów. Do ceny zabiegu należy doliczyć koszty dojazdu 1zł/km.

Terminy wizyt ustalane są indywidualnie. Najlepszym sposobem ustalenia wizyty jest kontakt poprzez formularz kontaktowy, bądź telefonicznie.

Fizjoterapeuta zobowiązany jest do potwierdzenia terminu dwa dni przed wizytą, punktualnego stawienia się w miejscu zabiegu zgodnie z umową oraz do wykonania usługi najwyższej jakości zgodnie z sztuką.

Jeżeli z przyczyn niezależnych od fizjoterapeuty w umówionym miejscu o umówionej godzinie zabieg nie może być wykonany (bez poinformowania fizjoterapeuty) klient jest obowiązany do uiszczenia opłaty za cały zabieg, lub opłaty z góry za kolejne spotkanie razem z kosztem dojazdu.

Wizyty nagłe (z dnia na dzień lub z godziny na godzinę) traktowane są 50% + do ceny podstawowej usługi.

Klient jest obowiązany do zgłaszania wszelkich problemów zdrowotnych konia przed zabiegiem, włączając w to choroby skóry, podwyższoną temperaturę, otwarte rany, leczenie weterynaryjne.

[/vc_column_text][/vc_tta_section]

Klient jest obowiązany do zgłaszania wszelkich problemów zdrowotnych konia przed zabiegiem, włączając w to choroby skóry, podwyższoną temperaturę, otwarte rany, leczenie weterynaryjne w tym farmaceutyczne. Koń 5 dni przed zabiegiem powinien odstawić suplementy odstraszające owady tj. czosnek oraz nie być kąpany 3 dni przed zabiegiem. Przy zabiegu wymagane jest ogolenie sierści w miejscu przystawienia pijawek.

[/vc_tta_accordion][/vc_column][/vc_row]